Вивіска – обличчя вашого бізнесу.

Вивіски з’явилися тоді, коли люди почали торгувати. Найпершою рекламою були вказівники, і до цих пір вивіски, світлові короби найкраще привертають увагу і орієнтують покупців, куди їм варто прямувати. Ми пропонуємо професійне виготовлення та доставку рекламних вивісок по всій території України ( Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ та всіх інших містах). Ваша вивіска буде виділятися серед інших і, тим самим, максимально приваблюватиме потенційних клієнтів. 

 
Виготовлення та монтаж вивісок
 
У Вас вже є загальне уявлення, як повинна виглядати Ваша світлова зовнішня вивіска і навіть є ескізи? Ми з задоволенням втілимо Ваші ідеї в життя, а великий досвід роботи з використанням сучасних технологій і матеріалів допоможуть нам упоратися із замовленням будь-якої складності. Якщо у Вас немає можливості представити образно, яким ви бачите дизайн вивісок, скористайтеся послугами наших дизайнерів і конструкторів. Ми з задоволенням допоможемо Вам створити вивіску своєї мрії.
 
Ми знаємо, що фасадні вивіски магазинів, ресторанів, салонів краси - це в буквальному сенсі слова «обличчя бізнесу», тому ретельно і грамотно виконуємо кожне замовлення. Ми гармонійно поєднуємо креативність і функціональність, щоб результат був не тільки оригінальним, але і працюючим.
 
Якщо Ви хочете звернути максимум уваги зі сторони потенційних клієнтів, то ідеальним варіантом для Вас буде світлова вивіска, вона дорожча, але цілком виправдовує затрати на її виготовлення. Світлові вивіски діляться на такі види: світлові короби і на об'ємні світлові букви. Світлові короби, являють собою збірну конструкцію, що має плоску поверхню, під якою знаходяться лампи. Матеріал поверхні роблять із спеціального пластика, який розсіює світло рівномірно. Світлові короби бувають двосторонні, і можуть мати різноманітну геометричну форму. Такі рекламні конструкції є найдемократичнішим видом зовнішньої реклами. Їх можна використовувати кілька разів (зображення Ви можете поміняти). Серйозним недоліком в даній ситуації є лампи, які мають властивості перегоряти, але їх можна замінити на світло діоди, які служать набагато довше. Лайтбокси з підсвічуванням світлодіодами (LED) і люмінісцентними лампами - універсальний рекламний засіб, в більшості рекламних випадків і бюджетів. Світлові великі букви - з підсвічуванням світлодіодами, неоном, і люмінісцентними лампами. Більш дорогий вид реклами, але цілі і зовнішній вигляд виправдовує засоби. Неон - класика рекламного жанру. Вельми ефектне і оригінальне рішення вивісок, незважаючи на переважання в сучасній рекламі нових технологій. 
 
Вартість вивісок
 
Перш, ніж об'ємна зовнішня вивіска чи інший вид зовнішньої реклами займе своє місце, буде досягнуто повну відповідність кінцевого виробу Вашим вимогам. У процесі узгодження дизайну і конструкції ми обов'язково врахуємо всі Ваші зауваження і при необхідності скорегуємо проект. Вартість нашої роботи, зазначена в каталогах, залежить від кількості, розмірів, складності конструкції і використовуваних матеріалів. Ми постійно вдосконалюємо наявні у нас навички, освоюємо нові технології та матеріали. Завдяки цьому отримуємо оптимальне поєднання візуальної привабливості, ефективності та вартості зовнішньої реклами. Виготовлення світлових вивісок, що відповідають вашому рівню престижу, виготовлення зовнішньої вивіски, незвичайної в усіх відношеннях, безпроблемне узгодження вивіски і швидкий монтаж вивіски - все це ви знайдете у нас! Інтернет магазин «Зовнішня реклама» - запорука успіху і процвітання!