Виготовлення штендера

Штендер – це один із найбільш популярних видів зовнішньої реклами. Справа в тому, що він дуже зручний у користуванні, Ви можете переносити його з місця на місце не затративши на це багато часу та зусиль. З приходом теплої пори мимоходи стають все популярнішими, адже всі магазини, кафе, ресторани та інші установи хочуть привернути увагу потенційних клієнтів, для цього роблять різноманітні акції, створюють новинки, знижують ціни і звичайно що штендер ідеально підходить для такої рекламної кампанії. Ви можете розмістити на штендері всю необхідну інформацію.

 
 Штендер - це розкладна конструкція, яка використовується в зовнішній рекламі. Найчастіше їх встановлюють неподалік від пунктів торгівлі (магазинів, павільйонів, виставкових центрів), офісів компаній, різних установ і т.п. 
 
Існують такі види штендерів:
 
1. Штендер двосторонній. Він використовується найбільш часто - приклади подібних рекламних установок Ви можете бачити всюди. Це обумовлено тим, що їх корисна площа більше, а значить, збільшується і число людей, які побачать розміщену на ньому інформацію. Крім того завдяки двом ніжкам він більш стійкий, бо має дві опори.
 
2. Односторонній штендер. Цей варіант дешевший, але менш ефективний, бо на ньому менше площі для рекламної інформації. За формою рекламний штендер може бути як прямокутним так і у формі арки - все залежить від Ваших побажань. Роблячи штендер на замовлення, Ви можете вибрати оригінальну конфігурацію: правда, це автоматично збільшує вартість, хоча і не набагато. Крім стандартних моделей, зображення на які наноситься за допомогою ПВХ-плівки, можна досить дешево купити штендер з підсвічуванням або зі змінними кишенями, а також крейдяну дошку. Останній варіант оптимальний там, де необхідна часта зміна інформації (пункти обміну валют, кафе, ресторани та ін.)
 
Мабуть, головним достоїнством виготовлення штендера в якості об'єкта зовнішньої реклами є його доступна вартість. Крім того, щоб встановити рекламну розкладачку поблизу від офісу чи магазину, не потрібно багато часу та зусиль. Штендери ідеально підходять для установки в місцях великого скупчення людей. Але і в менш багатолюдних місцях, наприклад, у дворах будинків, в арках або за рогом на виносний рекламний щит обов'язково звернуть увагу. Звичайно Ви можете вибрати дорожчу рекламу, таку як вивіска, лайтбокс, банер чи інші, але запевняємо Вас, що штендер привертатиме увагу так само ефективно як інші види зовнішньої реклами. У таких великих містах як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та інших штендери вже давно зайняли своє почесне місце серед всіх інших видів реклами.
 
Виготовлення штендерів є досить простим, однак, як і в інших галузях, без нюансів тут не обходиться. Основа повинна бути міцною, щоб виріб стійко переносив постійні транспортування з місця на місце і несприятливі погодні умови (висока вологість, низька температура та ін.) Для цього проводиться розкладна металева конструкція: гнута труба, на яку кріпиться оцинкований лист, а на кінцях обов'язково є заглушки з пластика. Альтернативою може бути полікарбонат - штендери з нього відрізняються легкістю і підвищеної мобільністю. 
 
Для нанесення зображення на рекламне поле можуть бути використані два способи: повнокольоровий друк на ПВХ-плівці або вінілова плівка ORACAL (використовується метод плоттерного нарізання). Дані матеріали дозволяють забезпечити тривалий термін експлуатації виробу, тому що їм не страшна волога і вони не вицвітають на сонці.
 
Інтернет магазин «Зовнішня реклама» здійснює виробництво та продаж штендерів в Києві та по всій Україні. Ми можемо виготовити штендер або розкладачку будь-якої форми, з дотриманням всіх технологічних нюансів і термінів.