Таблички

Таблички для зовнішньої реклами встигли зарекомендувати себе як багато ефективна реклама, яка має ряд переваг:
 
Низька вартість порівняно з будь-якою зовнішньою рекламою;
Можливість вибору місця розміщення;
Можливість розміщення в місцях, що не мають рекламних носіїв (білбордів, сітілайтов ....);
Висока ефективність;
Низька вартість реклами на стовпах порівняно з будь-якою зовнішньою рекламою;
Можливість вибору місця розміщення рекламних табличок.
 
Одним з різновидів зовнішньої реклами є реклама на стовпах. Це відносно недорогий спосіб проінформувати велику кількість населення про певні послуги чи товари. У сучасному світі люди рекламують все що завгодно будь-якими можливими способами. Розвішують різноманітні вивіски, банери, стають біля входу в метро і вручають перехожим різноманітні листівки, які потім як сміття валяються під ногами або розміщують свої оголошення на стовпах, про які далі і піде мова.
 
Реклама на стовпах (Київ) користувалася завжди великою популярністю, але в якийсь момент оголошення почали регулярно зривати, залишаючи лише залишки від клаптиків паперових аркушів. Іноді можна зустріти надрукований текст на яскравих аркушах паперу, який впадає у вічі не стільки шрифтом і інформативними даними, скільки насиченістю самого паперу, що мало приносить користі. Адже розвішується зазвичай така реклама уздовж автомобільної дороги і висить не довше наступного прибирання двірника або проходу дорожньої інспекції. Вважається, що така яскрава реклама відволікає водіїв.
 
Наша компанія пропонує виготовлення рекламних табличок на стовпах із пластику. На сьогоднішній день, рекламні таблички виготовлені з пластику, вважаються найкращим рішенням. Навіть тому, що така реклама має представницький зовнішній вигляд, не вигорає, не змінюється з часом, а пластик не деформується і не розмокає. Вивішуються такі таблички вище, ніж розміщуються на стовпах звичайні оголошення, тим самим не створюючи незручностей.
 
Рекламні таблички на стовпах із пластику - це модно і надійно в стрімко-розвивається світі. Якщо порівнювати їх з ламінованої папером або на основі ДВП, вони краще виглядають і довше служать. Розміщуючи рекламні таблички на стовпах, обов'язково треба враховувати той факт, що ця реклама працює тільки в тому випадку, якщо вона розвішена в правильних місцях.
 
Ми пропонуємо відмінний дизайн, якісне виготовлення та вигідні ціни.